Lang: "Ik ga ooit een hele belangrijke goal voor in Oranje maken"

Noa Lang bij Oranje
Noa Lang bij Oranje Foto: © Pro Shots

Noa Lang heeft in de documentaire Lastpak van Prime Video een inkijkje gegeven in zijn leven. Er is onder andere te zien dat Lang er een bijzondere levensstijl op nahoudt en dat hij grote ambities heeft.

Lang vertelt in de documentaire dat hij niet altijd op burgerlijke tijden gaat slapen. “Na een wedstrijd eet ik chips. Ik slaap pas om 04.00 uur of zo.” Hij kan dan ook nog lang blijven tobben over een moment in de wedstrijd. “Ik mis ook weer één-op-één met de keeper,” vertelt hij aan de cameraploeg.

In het portret kijkt hij niet alleen terug op zijn prestaties in het verleden. Ook werpt hij een blik op de toekomst. De PSV'er heeft namelijk de droom om belangrijk te zijn in Oranje: “Ik denk daar vaak over na: de WK-finale beslissen voor Nederland. Ik ben ervan overtuigd dat ik ooit een hele belangrijke goal voor Oranje ga maken. Als dat gebeurt, waar praten we dan nog over? Wie gaat dan nog wat zeggen?”

De vleugelspeler denkt dat hij dan ook alle mensen die kritiek op hem hebben de mond heeft gesnoerd. “Ik ben ervan overtuigd dat die goal zó belangrijk is voor het Nederlands elftal, dat al die mensen die altijd zeggen: blablablabla... Dat die mensen ook zien van: hé shit. Kijken of ze dan niet voor me zijn,” aldus Lang.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand