Kritiek op 'gemakzuchtig' PSV: "De spelers beseffen dat nog niet"

Olivier Boscagli is vol onbegrip tegen PEC Zwolle
Olivier Boscagli is vol onbegrip tegen PEC Zwolle Foto: © Pro Shots

Dat PSV zaterdag verloor van PEC Zwolle had vooral met de Eindhovenaren zelf te maken. Mario Been, Kees Luijckx en Karim El Ahmadi stellen dat de ploeg van Peter Bosz een mentaliteitsprobleem heeft.

"De scherpte ontbreek", aldus Been, die spreekt van 'gemakzucht' bij de regerend kampioen. "PSV heeft verreweg de beste selectie. Dit heeft gewoon te maken met minimale inzet voor maximaal rendement. Dat blijkt niet genoeg. Blijkbaar beseffen de spelers nog niet dat er iets meer nodig is dan alleen voetbalkwaliteit."

Luijckx sluit zich bij die woorden aan. "Als PSV zich echt boos maakt, dan zijn ze de allerbeste. Ze poetsten Feyenoord er nog af voor de winterstop. Maar dat moet je wel iedere week kunnen opbrengen. Daar hebben ze nu moeite mee", aldus de oud-verdediger, die weet dat Ajax zondag het gat kan verkleinen tot één punt.

"Kan je je voorstellen dat Ajax kampioen wordt? Dat kan je je toch niet voorstellen?", zegt Luijckx, waarna Karim El Ahmadi zich mengt: "Ajax speelt gewoon niet goed, dus heb je het gevoel dat PSV wel kampioen wordt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand