KNVB maakt de scheidsrechter voor Go Ahead Eagles - PSV bekend

Pol van Boekel
Pol van Boekel Foto: © Pro Shots

PSV speelt op zaterdag 1 maart tegen Go Ahead Eagles, de tweede ontmoeting tussen beide teams in één week. Eerder treffen de twee clubs elkaar al op woensdag in de halve finale van de TOTO KNVB Beker. De aftrap in De Adelaarshorst is om 18:45 uur in Deventer.

Met 52 punten staat PSV op de tweede plek in de Eredivisie, vijf punten achter Ajax. Elke wedstrijd is nu cruciaal voor de Eindhovenaren, die het lot in eigen handen hebben. Na de spectaculaire uitschakeling van Juventus in de Champions League playoffs, is het vertrouwen bij PSV weer groot, vooral na een vormdip begin 2025.

De KNVB heeft de scheidsrechters voor de komende wedstrijd bekendgemaakt. Pol van Boekel is de scheidsrechter, bijgestaan door assistent-scheidsrechters Van de Ven en Frijn. Hardeman is de vierde official, terwijl Teuben en Polman de VAR en AVAR verzorgen.

Lees meer:
0 reacties