Kevin Hofland onder de indruk: "Hij was de plaaggeest voor PSV"

Kevin Hofland
Kevin Hofland Foto: © Pro Shots

Kevin Hofland zag dat PSV het enorm moeilijk had met NAC. In Breda wonnen de Eindhovenaren met 0-1, maar had de ploeg van Peter Bosz de handen vol aan de gastheren. Bijvoorbeeld aan Charles-Andreas Brym.

"Charles-Andreas Brym van NAC hoort op een van de aanvallende posities in mijn elftal van de week", begint Hofland in De Telegraaf. De oud-verdediger van PSV, Feyenoord en Oranje stelt de aanvaller van NAC dan ook op in zijn Elftal van de week van de ochtendkrant. "Hij speelde al bij tal van clubs en is inmiddels 27."

"Maar ik vind het nog steeds een jongen met een enorme potentie. Hij was de plaaggeest voor PSV en had zeker een doelpunt verdiend. Hij maakte zowel aanvallend als verdedigend een goede en gedegen indruk", aldus Hofland.

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties