Kenneth Perez plaatst vraagtekens: "Twee dingen begrijp ik niet"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Kenneth Perez is van mening dat PSV én Go Ahead Eagles zijn benadeeld in het slot van de wedstrijd van vrijdagavond. In de 89e minuut kreeg Armando Obispo zijn tweede gele kaart na een duel met Thibo Baeten.

Bij PSV is er woede omdat Obispo zelf ook werd vastgehouden. Aan de kant van Go Ahead was er ook verbazing door de beslissing van arbiter Danny Makkelie, omdat hij een veelbelovende aanval stopte door te fluiten. Perez snapt beide kanten.

"Twee dingen begrijp ik hier niet zo goed", zegt hij bij ESPN. "Waarom fluit hij af, als hij dit een overtreding in het voordeel van Go Ahead vindt? Hij kan de voordeelregel namelijk toepassen. En ten tweede: ze zijn allebei even erg bezig, dus waarom is dit geel voor Obispo?"

"Dat snap ik niet zo heel goed. Als deze aanval zo veelbelovend is, laat hem dan uitspelen", is het oordeel van Perez. Uiteindelijk won PSV met 1-0 door een goal van Sergiño Dest.

Lees meer:
0 reacties