Kenneth Perez gelooft wel in PSV'er: "Dan wordt hij completer"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © Pro Shots

Kenneth Perez denkt er wel toekomstmuziek zit in kersvers PSV'er Yarek Gasiorowski. De Spaanse Pool was zaterdagavond tegen Sparta Rotterdam goed voor een assist en een doelpunt bij zijn debuut in de Eredivisie.

"Om nu al te zeggen of hij beter is dan Boscagli, is nog wat vroeg. Ik vind Boscagli veel meer kwaliteit hebben aan de bal, maar verdedigend is Gasiorowski van nature weer beter", zegt El Ahmadi bij Dit was het weekend van ESPN. Presentator Milan van Dongen geeft aan dat er 'wisselende geluiden' klinken over de verdediger. "De een vindt hem heel goed, de ander niet zo…"

"Hij is pas twintig jaar, hè", antwoordt El Ahmadi. "Vorige week (tegen Go Ahead Eagles, red.) vond ik hem niet een heel sterke indruk achterlaten, maar misschien komt dat nog", haakt ook Perez in. "Hij moet wennen."

"Het is veel moeilijker om als verdediger naar Nederland te komen dan als aanvaller of aanvallende middenvelder. Zoals PSV speelt, dat is een uitdaging. Maar als hij daar doorheen komt en leert, wordt hij een completere speler. Gezien zijn leeftijd zit er wel rek in Gasiorowski, lijkt mij", aldus Perez.

Zet in op PSV tegen Sparta Rotterdam!

PSV speelt zondagavond de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties