Kampioensfeest PSV kan ongunstig zijn: "Haken en ogen aan die dag"

Ivan Perisic met de kampioensschaal
Ivan Perisic met de kampioensschaal Foto: © BSR Agency

Dat PSV de vroegste kampioen ooit gaat worden lijkt buiten kijf te staan. Het is een kwestie van tijd voordat Peter Bosz en zijn ploeg de landstitel gaan vieren. Aanstaande zondag kan het al gebeuren, maar de vraag is of dat wel een mooie datum is voor de Eindhovenaren. 

"Logischerwijs zijn in Eindhoven de voorbereidingen voor het kampioensfeest al in volle gang", schrijft Tim Reedijk in Voetbal International. "Hoewel 22 maart een absoluut snelheidsrecord zou zijn voor een kampioenschap, zitten er wel wat haken en ogen aan die dag."

Dat heeft te maken met de interlandperiode die daarop volgt. "Die wedstrijd begint pas om 20.00 uur in Velsen-Zuid en op maandag vliegen alle internationals weer uit voor wedstrijden met hun land. De huldiging is dan pas op 6 april, op Tweede Paasdag. Dat is ook het geval als PSV in het weekend ervoor kampioen wordt, op 4 april thuis tegen FC Utrecht", aldus Reedijk.

De wedstrijd tegen Telstar is inmiddels  vervroegd naar 16:45, zo meldt de KNVB officieel dinsdagmiddag. 

Lees meer:
0 reacties