Jordan Teze zag één minpunt bij PSV-AZ: "Dat mag eigenlijk niet"

Jordan Teze was na afloop van het duel tussen PSV en AZ natuurlijk tevreden. De Eindhovenaren boekten een 5-1 overwinning in het Philips Stadion en kunnen de landstitel nu toch echt bijna ruiken.

"We wisten dat we moesten leveren", begint Teze voor de camera van PSV TV. "Tegen NEC hebben we punten laten liggen en tegen Excelsior was de revanche. Daar boekten we een goede overwinning. Maar vanavond hebben we weer laten zien hoe goed we weer zijn. En dat was ook het doel van de avond."

"Of dit is hoe een kampioen hoort te spelen? Bij vlagen wel. We gaven AZ alleen het gevoel rond de 3-1 dat ze wat konden halen. Dat mag eigenlijk niet. Gelukkig scoren we wel weer op tijd de 4-1 en is de wedstrijd klaar. AZ is gewoon een goede ploeg, zeker als je ze de tijd en de ruimte geeft. Aan ons de taak om dat niet te laten gebeuren", aldus Teze.

Lees meer:
0 reacties