Jordan Teze verrast Franse journalisten: "Helpt mijn integratie"

Jordan Teze klapt naar het publiek in het Philips Stadion
Jordan Teze klapt naar het publiek in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

Jordan Teze heeft PSV inmiddels verlaten en is gepresenteerd bij AS Monaco. De rechtsback heeft zich inmiddels voorgesteld en heeft daarbij ook al de nodige pluspunten gescoord bij het Franse journaille.

"Moet ik in het Frans of Engels antwoorden", vroeg Teze aan het aanwezige journaille aan het begin van het mediamoment. "Ik heb Congolese roots, dus ik versta de Franse taal goed, al is het iets moeilijker om het ook te spreken. Maar ik probeer het steeds meer en als ik de Franse taal goed beheers, helpt dat voor mijn integratie."

"Dit is een mooie stap in mijn carrière. AS Monaco is een club met een goede mix van jonge talenten en ervaren spelers. Vorig jaar zijn ze tweede geëindigd en we willen nu weer bovenin meedoen", aldus Teze, die zichzelf inmiddels vooral als rechtsback ziet. "Ik ben rechtsback van beroep, maar in mijn eerste seizoen bij PSV speelde ik centraal. Ik voel me tegenwoordig het meeste thuis aan de rechterkant."

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand