Jong PSV geeft voorsprong uit handen tegen Jong Ajax in blessuretijd

Sean Steur en Essien Bassay
Sean Steur en Essien Bassay Foto: © Pro Shots

Jong Ajax en Jong PSV hebben maandagavond met 2-2 gelijkgespeeld in een boeiend en fel duel op sportcomplex De Toekomst. De Eindhovenaren leken lange tijd op weg naar de zege, maar in de blessuretijd sleepte Jong Ajax alsnog een punt uit het vuur.

De openingstreffer kwam op naam van Tai Abed, die al in de 22e minuut de 0-1 binnenschoot na goed voorbereidend werk van Joel van den Berg. Kort na rust bracht Emre Ünüvar Jong Ajax weer op gelijke hoogte met de 1-1. Toch sloeg Jong PSV opnieuw toe: Robin van Duiven zette zijn ploeg in de 77e minuut op een 1-2 voorsprong. In de extra tijd was het Sean Steur die, op aangeven van invaller Abdellah Ouzane, de eindstand op 2-2 bepaalde.

Kijkend naar de statistieken had Jong Ajax het betere van het spel. De Amsterdammers hadden 56% balbezit, meer schoten (21 om 19) en gaven 441 passes tegenover 359 van de bezoekers. Toch slaagde Jong PSV er via scherp countervoetbal in om twee keer toe te slaan. De late gelijkmaker voelde voor Ajax als een opluchting, terwijl PSV baalde van de gemiste kans om drie punten mee te nemen.

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties