Johan Derksen pakt PSV'er aan: "Blij dat we van hem verlost zijn"

Johan Derksen
Johan Derksen Foto: © Pro Shots

Johan Derksen is bepaald niet te spreken over het besluit van Ibrahim Afellay. De oud-voetballer volgde André Ooijer op als assistent-trainer van Peter Bosz, maar heeft aangekondigd te zullen vertrekken bij PSV.

"Ik ben blij dat we nu verlost zijn van die Afellay, met zijn semi-wetenschappelijke analyses van kutwedstrijdjes", foetert Derksen in Vandaag Inside. "Peter Bosz gaf hem een kans bij PSV, maar nu is hij na vier maanden opgestapt omdat hij niet dominant genoeg kon zijn. Nee, want hij moet het vak nog leren."

"Er was geen club geïnteresseerd in hem, Bosz geeft hem een kans, en nu werd er zogenaamd geen gebruikgemaakt van zijn kwaliteiten… Nu wordt hij weer analist bij de WK-wedstrijden. Dan zitten we weer opgescheept met dat jong. Ik vind het trouwens ook een hele opgave om Pierre van Hooijdonk de hele avond aan te horen", aldus Derksen.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties