Joey Veerman nog steeds vraagteken voor duel bij Borussia Dormund
Het is nog niet duidelijk wie er bij PSV allemaalt op tijd fit zijn voor het de terugwedstrijd in de Champions League bij Borussia Dormund. Dat schrijft clubwatcher Rik Elfrink in het Eindhovens Dagblad.
Elfrink schrijft dat PSV aardig ongeschonden door de uitwedstrijd bij Go Ahead Eagles is gekomen. Al zijn er wel wat onzekerheden. “hoewel Isaac Babadi wel uitviel met een pijnlijke knie. Zijn situatie wordt deze dagen nog even bekeken. PSV lijkt Joey Veerman gewoon mee te willen nemen naar Dortmund en hij is ook alweer aan het trainen, maar het is uiteraard nog even afwachten of hij woensdag ook daadwerkelijk inzetbaar is.”
Volgens de clubwatcher is er pas uitsluitsel te geven over Veerman en Babadi na de laatste training komende dinsdag. Verder zijn er nog wat spelers sowieso niet op tijd fit voor het duel. “PSV heeft ook Noa Lang en Ismael Saibari nog als geblesseerden, waarvan duidelijk is dat Lang er sowieso niet bij is in Dortmund. De laatste informatie over Saibari was afgelopen weekend dat het twijfelachtig was of hij erbij kan zijn in Duitsland.”
Saibari was de afgelopen week bezig met individueel trainen. “Hij speelde nog mee in de thuiswedstrijd tegen Dortmund (1-1) en had daarvoor al rugklachten. PSV heeft niet bekendgemaakt wat er nu aan scheelt, terwijl het bij Veerman om bovenbeenklachten ging” aldus Elfrink. Borussia Dortmund - PSV wordt komende woensdag om 21:00 uur gespeeld. De winnaar van het duel gaat door naar de kwartfinale van het miljoenenbal.