Jerdy Schouten in Oranje-basis? "Hoop dat de keuze op mij valt"
Het Nederlands elftal begon afgelopen maandag tegen IJsland met Tijjani Reijnders, Joey Veerman en Jerdy Schouten op het middenveld. Die laatste twee spelen natuurlijk samen bij PSV, en die ervaring gebruiken ze ook bij Oranje. Schouten geeft aan waar zijn chemie met Veerman vandaan komt.
"Naarmate het seizoen steeds langer duurt, krijg je steeds meer automatismen tussen ons", zegt Schouten tegen De Telegraaf. "Dat heb je tegen IJsland wel kunnen zien. We hoeven niks tegen elkaar te zeggen. Als hij iets doet, weet ik wat ik moet doen. En andersom." Schouten zou zondag zo maar eens in de basis kunnen beginnen. "Ik moet het laten zien op deze positie en dan hoop ik dat de keuze op mij valt."
Er zijn veel afvallers op het middenveld in aanloop naar het EK. Schouten vindt het lastig om daar een oorzaak voor aan te duiden. "Ik denk dat het voor iedereen persoonlijk is. Joey en ik hebben ook een best lang seizoen achter de rug. Als ik dan voor mezelf praat, dan voelde ik me de afgelopen twee wedstrijden best wel fris. Dat is fijn", aldus Jerdy Schouten.
PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!
PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)