Ismael Saibari houdt moed erin: "Hopen dat Ajax blundert"

Ismael Saibari
Ismael Saibari Foto: © Pro Shots

PSV verloor zaterdagavond voor de tweede keer in één week van Go Ahead Eagles. In het treffen in de KNVB Beker verloor de ploeg uit Eindhoven de wedstrijd eigenlijk in de eerste helft, zaterdagavond was die juist sterk zo vindt ook Ismael Saibari. 

"In de eerste wedstrijd hebben we het in de eerste helft laten liggen, maar ik vind dat we nu heel goed hebben gespeeld, heel dominant, maar we krijgen te veel gemakkelijke doelpunten tegen", stelt hij in gesprek met De Telegraaf. "We moeten de wedstrijden analyseren, de goals analyseren. En er aan gaan werken. Het is het hele team. Je kunt het nooit de schuld op één persoon steken. We zullen allemaal zelf in de spiegel moeten kijken. Het is nooit een linie die verkeerd zit.”

Saibari wilde zich nog niet neerleggen bij een verloren titelstrijd. "We moeten proberen de laatste wedstrijden allemaal te winnen en hopen dat Ajax blundert. Ik heb er geloof in dat we het nog kunnen omdraaien. We zijn allemaal topsporters. Het doet pijn, maar je weet dat je door moet.”

"Ik denk niet dat er sprake is van gemakzucht of arrogantie", voegt hij daar aan toe. "Ik denk dat iedereen hard werkt. Soms heb je gewoon een dal. Daar moeten we hard aan werken.”

Zet in op PSV tegen NAC Breda!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties