Ismael Saibari helpt Marokko aan overwinning tegen Oeganda

Ismael Saibari
Ismael Saibari Foto: © BSR Agency

Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine stonden in de basis bij Marokko tijdens de oefenwedstrijd tegen Oeganda, die de Marokkanen overtuigend met 4-0 wonnen. Saibari bevestigde zijn goede vorm door de 2-0 te maken. Het resultaat geeft vertrouwen aan Marokko richting de Afrika Cup.

Het eerste doelpunt viel al in de vierde minuut in het Stade Ibn Batouta, een van de stadions die over iets meer dan een maand dienstdoen voor de Afrika Cup. Achai Herbert wijzigde per ongeluk de richting van een schot, waardoor de bal in eigen doel belandde. Saibari verdubbelde halverwege de eerste helft de voorsprong. Op aangeven van Noussair Mazraoui tikte hij de bal simpel binnen bij de tweede paal.

Na rust werden er meerdere wissels doorgevoerd. Saibari verliet het veld, terwijl zijn PSV-collega Anass Salah-Eddine de volledige negentig minuten volmaakte. Feyenoorder Oussama Targhalline bleef de hele wedstrijd op de bank. Desondanks werd de score verder uitgebreid: Soufiane Rahimi benutte een penalty en Bilal El Khannouss zorgde voor de 4-0 eindstand.

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties