Ibrahim Afellay lyrisch: "Die kleine pitbull speelde geweldig"

Ibrahim Afellay
Ibrahim Afellay Foto: © Pro Shots

Ibrahim Afellay zag een interessant duel in het Philips Stadion. De voormalig PSV'er is onder de indruk van een aantal spelers geraakt, waaronder de Braziliaan Mauro Júnior.

"Mauro Júnior, deze kleine pitbull, speelde echt geweldig", begint Afellay lovend over de PSV'er aan tafel bij Studio Voetbal van de NOS. "Hij raakte niet in paniek wanneer hij onder druk gezet werd, bovendien maakte hij erg goede keuzes aan de bal. Ook in het drukzetten was hij super belangrijk voor PSV."

De voormalig voetballer van PSV zag de Braziliaan een sterke wedstrijd spelen tegen Feyenoord. "Hij veroverde ook heel veel ballen, bewaart daarna het overzicht, speelt de bal naar voren. Ga er maar aan staan om een van je beste spelers te vervangen in zo’n grote wedstrijd", aldus Afellay.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand