Ibrahim Afellay: "Hij is 1,20 meter, maar een geweldige speler"
Ibrahim Afellay zag hoe PSV in en tegen FC Utrecht voor de eerste keer dit seizoen tegen puntenverlies aanliep. De Eindhovenaren kwamen in Stadion Galgenwaard niet verder dan een 1-1 gelijkspel.
"Allereerst was het speelveld een drama", begint Afellay bij NOS Studio Voetbal. "PSV moet het vooral van het voetbal hebben, maar FC Utrecht is overal één-op-één gaan spelen. Hoog druk zetten en dan hanteert PSV nog wel eens de lange bal op Luuk de Jong. Ze bleven druk zetten op de helft van PSV en veroverden daardoor steeds weer de bal."
"FC Utrecht verloor laat in de wedstrijd een keer de bal, maar je moet eens kijken waar Van der Hoorn staat te verdedigen. Hij had ook de volledige grip op Luuk de Jong. En Othmane Boussaid was de beste man van het veld. Hij is maar 1,20 meter, maar aan de bal een geweldige speler", aldus Afellay.
PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!
PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)