Huub Stevens in de bres: "PSV speelt soms in een te laag tempo"

Huub Stevens
Huub Stevens Foto: © Pro Shots

Huub Stevens denkt dat de kritiek van de PSV-supporters op André Ramalho niet altijd even terecht is. De voormalig speler en trainer van de Eindhovenaren denkt namelijk dat er redenen aan te wijzen zijn voor de fouten die de Braziliaan maakt.

"Een tegenstander laat hem vaak aan de bal en dan moeten ook anderen opstaan", vertelt Stevens aan het Eindhovens Dagblad. "Stel dat je zoals PSV nu Joey Veerman in de opbouw mist, dan is het niet makkelijk om opties te vinden. PSV speelt soms in een te laag tempo, maar dat is iets wat het hele team zich moet aanrekenen", aldus de oud-PSV'er.

André Ramalho is dit seizoen al meermaals het onderwerp van discussie geweest, maar toch heeft de Braziliaan al de nodige basisplekken gehad onder Peter Bosz. Toch lijkt PSV niet met Ramalho verder te gaan, aangezien technisch directeur Earnest Stewart zondagavond aangaf nog geen nieuw contract te hebben klaarliggen voor de verdediger. Het contract van Ramalho loopt komende zomer af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 20 7 41
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand