Higler legt spel tien seconden voor einde stil: 'Gewoon affluiten'

Dennis Higler
Dennis Higler Foto: © Pro Shots

Dennis Higler werkt verbazing in de eindfase van Excelsior - PSV. De scheidsrechter legt het spel enkele seconden voor het einde stil door bekertjes die in het veld werden gegooid.

"Het is tien seconden te spelen, dus ik moet even naar de zijlijn", legt Higler uit aan Peter Bosz en Ruben den Uil. "Ik moet de spelers ook beschermen. Ik kan niet anders via de regels."

Uiteindelijk wordt het spel hervat met een vrije trap van Kovar en gelijk daarna wordt er afgefloten door de arbiter. "Het werd stilgelegd en vervolgens speel je nog vijf seconden door", zegt Exclesior-aanvoerder Rick Meissen.

"Ik dacht: fluit dan gelijk af. Ze wilden een statement maken, hoorde ik. Dan snap ik het ook wel weer. Gewoon affluiten, lijkt mij", aldus de verdediger.

Lees meer:
0 reacties