Hiddink doet open sollicitatie: "Ik zou dat best kunnen, ja"

Guus Hiddink en Tiny Sanders in het Philips Stadion
Guus Hiddink en Tiny Sanders in het Philips Stadion Foto: © BSR Agency

Guus Hiddink vindt een terugkeer in de voetballerij geen verkeerd idee. De voormalig toptrainer van onder meer PSV, Real Madrid, Chelsea en het Nederlands elftal zou graag aan de slag gaan als assistent. 

De 78-jarige PSV'er heeft al een tijdje geen baan meer gehad als trainer, maar als assistent zou hij het graag nog eens een keer proberen. "Ik ben jarenlang geen assistent geweest, maar daarvoor wel uiteraard, maar ik zou best assistent kunnen zijn, ja", vertelt hij bij het NH Sportcafé op NH Radio

Hiddink kampt echter met een gebrek aan interesse. "Maar ik word niet meer gevraagd", antwoordt hij met een knipoog. De overstap naar de vrouwentak maken ziet hij echter niet zitten. "Als wij in een trainingssituatie ruzie hebben, knok je even, praat je het uit en gaat je pilsje drinken en klaar. Bij dames blijft er misschien wel iets hangen", stelt Hiddink.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand