'Het is een feit dat Ajax altijd slecht heeft gespeeld na een Europese wedstrijd''

Een aantal weken geleden leek PSV afgehaakt in de titelstrijd, maar inmiddels ziet het er weer een stuk rooskleuriger uit voor de Eindhovenaren. De achterstand op koploper Feyenoord is geslonken naar vijf punten. PSV kan zomaar de lachende derde worden van de strijd tussen Feyenoord en Ajax.

"Dat zou zomaar kunnen gebeuren", reageert voormalig Ajax- en Feyenoord-speler Arnold Scholten in gesprek met Metro. "Ajax heeft nog zware Europese wedstrijden tegen Schalke 04 op het programma en moet nog naar PSV. Dat is traditioneel een heel lastige wedstrijd voor Ajax. PSV zelf heeft dit seizoen een heel slechte start gehad. Maar daardoor hebben ze wel in de luwte kunnen doorbouwen en zijn ze nu bezig met een goede comeback. Zij zullen er op gebrand zijn om er nog een mooi seizoen van te maken, nadat iedereen ze al had afgeschreven."

Ronald de Boer gelooft niet dat PSV nog over Ajax én Feyenoord gaat. "Als je realistisch bent niet nee, maar alles blijft mogelijk natuurlijk", weet De Boer. "Het is een feit dat Ajax altijd slecht heeft gespeeld na een Europese wedstrijd, dus daar moet je rekening mee houden. Maar Feyenoord ligt volgens mij te ver voor op PSV. Het is een groot voordeel voor Feyenoord dat ze meteen weer moeten spelen. Een thuiswedstrijd tegen Go Ahead nog wel. Daar kunnen ze hun goede gevoel meteen terugvinden."

Lees meer:
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand