Henk Spaan prijst uitblinker van PSV: "De man van de wedstrijd"

Henk Spaan
Henk Spaan Foto: © BSR Agency

Henk Spaan is erg complimenteus voor Ryan Flamingo. De verdediger van PSV speelde dinsdagavond een goede wedstrijd tegen Sporting (1-1). 

Flamingo speelde bij FC Utrecht regelmatig op het middenveld, maar Spaan is duidelijk. "Hij zal als middenvelder kunnen spelen, maar als je een spits als Gyökeres zo vernietigt, ben je een centrale verdediger", schrijft hij in Het Parool. "Het meest indrukwekkende moment kwam in de vijftigste minuut: Gyökeres won een schouderduwduel van zijn schaduw, die terugkwam als een lichtflits om op de zijlijn de bal terug te stelen."

Niet alleen Flamingo maakte indruk op de columnist. "Flamingo was de man van de wedstrijd. Tweede was Tillman", vervolgt Spaan, "hier al vaker bejubeld, die nooit faalt als het erop aankomt. In de zevenentwintigste minuut racete hij terug om een voorzet van Quenda te voorkomen, een fantastische actie voor een speler die geboren is met een bal aan de voet. Til en Bakayoko ten slotte moeten voor straf hun gemiste kansen driehonderdvijftig keer terugkijken."

Lees meer:
0 reacties