Guus Hiddink: "Toen kreeg PSV een team met persoonlijkheden"
Guus Hiddink was zelf uiterst succesvol als trainer bij PSV en zag hoe Peter Bosz dit jaar ook een mooie prestatie leverde. De voormalig hoofdtrainer denkt echter dat de basis van dit succes is gelegd door Ruud van Nistelrooij in het vorige seizoen.
"Daarna voegde Earnest Stewart zich bij Marcel Brands en met Peter Bosz er ook nog bij, kreeg je een hecht team met verschillende persoonlijkheden", vertelt Hiddink in de Skiete Willy Podcast van Voetbal International. "Daardoor was er een heel goed aan- en verkoopbeleid. De invloed van de trainer is belangrijk natuurlijk, maar de transfers die je doet zijn misschien nog wel belangrijker."
"Als trainer krijg je uiteindelijk materiaal aangereikt, waarmee je moet gaan kleien. Dat heeft Ruud al goed gedaan, maar Peter Bosz had de ervaring om dat verder uit te bouwen. Ik zeg daar overigens niet mee dat het voor Bosz makkelijk is geweest, want je moet met dat goede materiaal er ook nog wat van maken", aldus de voormalig trainer van PSV.
PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!
PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)