Guus Hiddink looft PSV'er: "Een prachtige ontwikkeling doorgemaakt"

Guus Hiddink in het Philips Stadion bij PSV tegen Feyenoord
Guus Hiddink in het Philips Stadion bij PSV tegen Feyenoord Foto: © BSR Agency

Guus Hiddink zag PSV dit seizoen met overmacht kampioen van Nederland worden. De voormalig hoofdtrainer van de Eindhovenaren zag een aantal spelers uitblinken, waaronder aanvoerder Luuk de Jong.

"Hij heeft een prachtige ontwikkeling doorgemaakt, waardoor de rest ook op een hoger niveau is gekomen", vertelt Hiddink in de Skiete Willy Podcast van Voetbal International. "In het jaar dat ik hem wat intensiever meemaakte, had hij moeilijke periodes. Maar nu is dat heel anders."

"Ik geniet vooral van hoe simpel hij het houdt. De jaren ervoor wilde hij weleens te veel. Doordat het niveau om hem heen gestegen is, moet hij het ook wel simpel houden. En dan is hij altijd super gevaarlijk", gaat de oud-coach verder. Hiddink beseft ook dat dit slecht nieuws is voor Ricardo Pepi. "Als trainer moet je daarnaar gaan kijken."

"Je speelt natuurlijk veel wedstrijden, dus hoe doseer je dat? Als De Jong straks weer drie wedstrijden achter elkaar moet spelen, zul je Pepi af en toe de kans moeten geven. Dat moet je managen", aldus Hiddink.

Zet in op PSV tegen AZ!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties