Gullit schat CL-kansen PSV in: "Het is zeker niet ondenkbaar"

Ruud Gullit
Ruud Gullit Foto: © Pro Shots

Ruud Gullit heeft vorige week genoten van de Nederlandse teams in Europa. Alleen FC Twente slaagde er uiteindelijk niet in om een ronde verder te komen. 

PSV, Ajax, Feyenoord en AZ deden dat wel. De Eindhovenaren rekenden in eigen huis af met Juventus. "Speelt PSV als tegen Juventus, dan maakt het tegen iedere club kans. Voor mij één van de mooiste wedstrijden van het seizoen tot dusver", schrijft Gullit in de Telegraaf. "Tegelijk kan je dan je vraagtekens zetten bij de optredens van PSV in de Eredivisie. Ze hebben toch echt gedacht dat het wel een tandje minder kon tegen clubs als PEC Zwolle, Willem II en NEC. 

In de competitie is de ploeg van Peter Bosz de koppositie inmiddels al even kwijt. "PSV heeft de kleinere clubs het geloof gegeven dat er iets te halen valt. Vandaar is de grote voorsprong op Ajax verspeeld en staat Bosz met zijn ploeg zelfs vijf punten achter", legt Gullit uit. "Als PSV in de competitie kan opbrengen wat ze kunnen in Europa, dan maken ze nog een kans om Ajax in te halen."

De zege op Juventus brengt de Eindhovenaren mogelijk weer op het juiste pad. In de Champions League wacht nu een tweeluik tegen Arsenal. "PSV en ook AZ kunnen me geen groter plezier doen door respectievelijk Arsenal en Tottenham Hotspur af te schudden. Het zou de kers op de taart zijn. En het is zeker niet ondenkbaar", besluit Gullit. 

Lees meer:
0 reacties