Gertjan Verbeek lyrisch: "Het b-team van PSV wordt ook kampioen"

FC Twente verloor vrijdagavond met 6-1 van PSV. Gertjan Verbeek zag dat de Eindhovenaren een maatje te groot waren, maar laakt wel de houding van de Tukkers in de slotfase. 

PSV was veel te sterk voor FC Twente, bleek al snel. "Dat was wel een koude douche, hè? Het heeft er buiten de eerste tien minuten nooit ingezeten", begint Tijmen van Wissing in de Oosttribune. "PSV is gewoon met afstand de sterkste ploeg en FC Twente bereikte een ondergrens die ze nog niet eerder hebben aangetikt dit seizoen."

Verbeek denkt dat de grote uitslag meer aan PSV dan aan FC Twente lag. "Je kunt schrikken van FC Twente, maar je kunt ook bewondering hebben voor PSV. Het B-team wordt ook kampioen. Dan is het geen schande dat je verliest", aldus de voormalig oefenmeester, die wel vindt dat de Tukkers er minder hard af hadden kunnen gaan. "Je kan ook denken: houd de schade beperkt. Op het laatst vond ik het wel open huis, ze lieten het lopen. Ik vind het jammer dat er dan niemand opstaat. Er is eigenlijk geen echte leider die met de vuist op tafel slaat."

Daar is Jan van Staa het mee eens. "Ze waren zoveel beter, houd het dan kort bij elkaar en maak het zo lastig mogelijk", stelt hij. "Geen zeperd oplopen, want dat neem je ook mee naar de volgende wedstrijden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand