Farioli slaat PSV over: "Ik heb gepuzzeld met mijn dochter"

Francesco Farioli in gesprek met ESPN
Francesco Farioli in gesprek met ESPN Foto: © Pro Shots

Ajax-trainer Francesco Farioli heeft een opmerkelijke onthulling gedaan na de overwinning op Heracles Almelo.

De Italiaanse coach liet weten dat hij de wedstrijd van concurrent PSV tegen FC Utrecht niet had gezien. "We waren net klaar met trainen. Toen ben ik naar de kapper gegaan, ik heb gepuzzeld met mijn dochter en dat was het", zei Farioli voor de camera van ESPN.

In plaats van zich bezig te houden met de prestaties van PSV, richtte Farioli zich volledig op zijn eigen team. "We hebben geen tijd om over anderen na te denken. Wij moeten het doen. Wedstrijden winnen, kwalificeren voor de Champions League", zei hij. Ondanks het verlies van PSV, blijft de Ajax-trainer kalm en gefocust op de eigen doelen. "Ik ben niet anders dan normaal. Ik ben kalm en we gaan vanaf hier verder", aldus Farioli.

Farioli was tevreden met de overwinning en benoemde de vele positieve aspecten van de wedstrijd. "Ik ben blij met de wedstrijd, het resultaat. We hebben zoveel om te vieren. Davy Klaassen die honderd goals maakt, debutanten, de bijdrage van Steven Berghuis, weer een clean sheet", zei hij. Toch bleef hij realistisch. "We moeten ook kalm en realistisch blijven. Over vier dagen spelen we alweer Europees", voegde hij eraan toe.

Zet in op PSV tegen Atlético Madrid!

PSV speelt dinsdag in de Champions League tegen Atlético Madrid. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand