Faber terug in Nederland: "Leven aan het strand was mooi geweest"

Ernest Faber op De Herdgang
Ernest Faber op De Herdgang Foto: © Orange Pictures

Ernest Faber is terug op de Nederlandse velden. Hij is aan de slag gegaan bij Heracles Almelo. Naast trainer is Faber ook de nieuwe technisch directeur na het vertrek van Nico-Jan Hoogma.

Faber was de afgelopen periode actief bij Adelaide United, waar hij technisch directeur was. "Het leven aan het strand was mooi geweest. Allemaal los zand daar", grapt Faber bij ESPN. "Na goed overleg en vanwege de goede situatie van de club, mocht ik vertrekken. Heracles is een mooie cultclub met trotse mensen, met een team dat in de Eredivisie speelt en wil blijven. Dat ik twee functies combineer is ook prettig. In beide heb ik ambities."

Wat zijn vooruitzichten zijn? "De doelstelling is om in de Eredivisie blijven. Van daaruit gaan we evalueren wat het beste is. Wat dat zal zijn, maakt mij niet zoveel uit. Ik ben blij om eraan bij te dragen", aldus Faber, die merkte dat zijn vertrek uit Australië voor gemengde gevoelens zorgde bij zijn familie. "Uiteindelijk werd het geaccepteerd. Ze kennen me langer dan vandaag. We hebben alweer een andere reis geboekt."

Faber krijgt dus twee functies. "Het levert ook energie op. Voor mij is het nog steeds een hobby. Als je verliest is het minder leuk, maar nog steeds leuk genoeg."

Zet in op PSV tegen Atlético Madrid!

PSV speelt dinsdag in de Champions League tegen Atlético Madrid. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand