Excelsior maakt gehakt van Jong PSV en promoveert naar Eredivisie

Excelsior viert de openingstreffer tegen Jong PSV
Excelsior viert de openingstreffer tegen Jong PSV Foto: © Pro Shots

Excelsior Rotterdam heeft rechtstreekse promotie weten af te dwingen. De Kralingers wonnen het KKD-duel met Jong PSV en spelen volgend seizoen weer op het hoogste niveau van Nederland.

Het ging al snel mis voor de beloftes van de Eindhovenaren. Al na acht minuten scoorde Casper Widell de openingstreffer, terwijl zo'n zeven minuten later Jacky Donkor de voorsprong alweer verdubbelde. Vlak daarna was het ook al bijna 3-0, maar die bal eindigde op de lat. Met een 2-0 voorsprong zocht Excelsior de kleedkamer op.

Na de rust werd het nog een stukje pijnlijker voor de ploeg van Alfons Groenendijk. Derensili Sanches Fernandes scoorde na een uur spelen de 3-0, waarna Wideli ook zijn tweede en derde treffer op het scorebord zette. Met een 5-0 overwinning was de feestwedstrijd voor Excelsior compleet. De Rotterdammers hakken Jong PSV in de pan en promoveren naar de Eredivisie.

Opstelling Jong PSV: Schiks; Waayers (32. Gilbert), Van de Blaak, Gomez Van Hoogen, Dagasan (76. Raap); Van den Heuvel, Bars (63. Verkooijen), Bauwah; Abed (76. Thomas), Uneken, Younis (66. Merién.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt woensdag tegen Heracles Almelo. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
18/05
Sparta Rotterdam
14:30
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand