Elfrink: "Als hij vertrekt moet PSV hem een op een vervangen"

Rik Elfrink namens het Eindhovens Dagblad
Rik Elfrink namens het Eindhovens Dagblad Foto: © Screenshot Eindhovens Dagblad

PSV heeft met Luuk de Jong en Ricardo Pepi twee topspitsen. Toch is het niet zeker dat er in de aanval niks gaat veranderen komend seizoen.

Dat schrijft clubwatcher Rik Elfrink. "Binnen deze linie moet bij PSV het nodige verspijkerd worden, na afloop van het seizoen. Voor PSV en Ricardo Pepi is de huidige situatie niet ideaal. De Amerikaan krijgt weinig speeltijd, maar noteert wel een hoog rendement tijdens zijn periodes op het veld. Kan hij het nóg een seizoen opbrengen om misschien wel grotendeels achter De Jong als tweede spits te fungeren óf heeft hij er vertrouwen in dat de clubicoon meer naar de achtergrond te verdrijven is? Hoe dan ook: Pepi kan zich niet nog een seizoen met zo weinig speeltijd permitteren. PSV moet de situatie snel duidelijk hebben."

Hetzelfde geldt voor de andere aanvallende posities, schrijft Elftink. "De club heeft nu te weinig aanvallers en zal bij voorkeur minimaal twee man extra bij de selectie moeten hebben, omdat het tamelijk afmattend is wat Bosz van zijn buitenspelers en spits verlangt. Vertrekt Johan Bakayoko, dan is een op een vervanging absoluut noodzakelijk. Gaat Hirving Lozano na dit seizoen al terug naar de Verenigde Staten of Mexico, dan geldt hetzelfde. De vacature van Yorbe Vertessen moet sowieso nog worden ingevuld en idealiter haalt PSV er dan nog een jong talent bij. Wellicht kandideert Jevon Simons (18) zich in de voorbereiding op het nieuwe seizoen: hij was een tijdje goed bezig bij de beloften."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
RKC Waalwijk
20:00
PSV
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
za
5/04
FC Groningen
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand