Edwin Zoetebier looft PSV'er: "Wordt in buitenland alleen maar beter"

Edwin Zoetebier
Edwin Zoetebier Foto: © Pro Shots

Edwin Zoetebier speelde zelf voor PSV en ziet nu ook dat zijn dorpsgenoot Joey Veerman indruk maakt bij de Eindhovenaren. De voormalig doelman denkt dat Veerman er dan ook goed aan doet om een keer de stap naar het buitenland te maken.

"Kijk maar naar de wedstrijden dat hij er niet bij was. Als Joey niet speelt, ontbreekt de creatieve geest bij PSV", vertelt Zoetebier aan NH Nieuws. "In zijn tijd bij Volendam trok hij nog wel eens zijn been in bij een duel. Ik heb daar vaak genoeg wat van gezegd tegen hem. Niet alleen het aanvallen, maar ook verdedigen is onderdeel van het vak."

"Joey gaat alleen nog maar beter worden als hij een stap gaat maken naar het buitenland", gaat de oud-doelman van onder meer PSV verder. "Je moet je alleen afvragen of je bij een topclub aan de bak komt. Bij een middenmoter in een topcompetitie kan hij zo terecht."

Zoetebier neemt Edwin van der Sar als voorbeeld. "Hij ging van Juventus naar Fulham. Iedereen vond dat een vreemde transfer, maar hij maakte vervolgens wel de stap naar het grote Manchester United. Stel Joey gaat nu naar United, dan gaat hij niet vaak spelen", aldus de voormalig PSV'er.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand