Edin Terzic: "Hij heeft een grote kans om te starten tegen PSV"
Edin Terzic neemt het woensdagavond met Borussia Dortmund op tegen PSV. De hoofdtrainer beleeft een wisselvallig seizoen met de Duitse club en treft in PSV een tegenstander die in uitstekende vorm verkeert.
"PSV heeft een buitengewoon seizoen", zegt Terzic op de persconferentie van Borussia Dortmund. "Ze verdienen het om in de achtste finales te staan. Ze zijn een tegenstander die het ons niet gemakkelijk gaat maken. We willen laten zien dat we dat wel zijn, klaar voor de volgende stap."
In het Signal Iduna Park krijgt PSV hoogstwaarschijnlijk opnieuw te maken met de ervaren centrale verdediger Mats Hummels. Nico Schlotterbeck is namelijk hoogstwaarschijnlijk afwezig door een blessure. "Hummels heeft een grote kans om morgen te starten. De laatste weken zijn niet gemakkelijk voor hem geweest. Maar we wisselen regelmatig ideeën uit. We praten veel met onze spelers", aldus Terzic.