Earnest Stewart blij met PSV-transfer: "Het leek niet te lukken"

Earnest Stewart is maar wat blij dat PSV de transfer van Paul Wanner heeft kunnen bewerkstelligen. Het Duitse toptalent staat al geruime tijd op de radar in het Philips Stadion.

"Dat loopt al een hele tijd, want toen we Malik Tillman hier naar toe haalden, was Paul Wanner al een andere parel van Bayern München", vertelt Stewart voor de camera van ESPN. "Die hebben we toen gevolgd bij Elversberg en bij FC Heidenheim. Gaandeweg merkten we dat de naam van Wanner de eerste naam was die opdook toen Tillman vertrok."

"Dan ga je met Bayern München aan de slag om dat voor elkaar te krijgen", vervolgt de Amerikaanse bestuurder van de Eindhovense club. "Het leek aanvankelijk moeizaam en dat het niet zou lukken om eenzelfde constructie als Tillman voor elkaar te krijgen. Uiteindelijk zijn we daar gelukkig in geslaagd. We hebben een groot talent binnengehaald, die uiteraard ook zijn tijd nodig zal hebben."

"Die tijd heeft Tillman ook nodig gehad, maar we hebben het volste vertrouwen in Paul Wanner. Hij laat op de training al dingen zien, waarvan je denkt: 'Poeh, dat ziet er goed uit'. Het traject van Malik Tillman heeft misschien ook wel geholpen. Die is heel succesvol geweest en daar heeft iedereen profijt van gehad. Dat kun je weer gebruiken voor de volgende en zo bouw je relaties op. Dan wordt de volgende keer bellen weer een stukje makkelijker", aldus Stewart.

Lees meer:
0 reacties