'Duitse club denkt aan Ruud van Nistelrooij voor trainersfunctie'

Ruud van Nistelrooij
Ruud van Nistelrooij Foto: © Pro Shots

Ruud van Nistelrooij zou in de belangstelling staan van Hamburger SV voor de positie van trainer. Dat meldt Sky Duitsland.

Intern zouden er al gesprekken zijn gevoerd over de mogelijke aanstelling van de voormalig PSV-trainer. Hij zou echter niet de enige kandidaat zijn die op het lijstje van de Duitse club staat om de ontslagen Steffen Baumgart op te volgen.

Ook is er niet bekend of Van Nistelrooij het zelf ziet zitten om daar trainer te worden. Hamburger SV staat momenteel achtste in de tweede Bundesliga, met twintig punten uit dertien duels. Om direct te promoveren moet je bij de eerste twee eindigen. Als je derde wordt, speel je een tweeluik om de promotie tegen de nummer zestien uit de Bundesliga.

Zet in op PSV tegen RB Leipzig!

PSV speelt dinsdagavond in de Champions League tegen RB Leipzig. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties