Driouech legt keuze voor PSV uit: "Er waren ook andere clubs"

Couhaib Driouech
Couhaib Driouech Foto: © Pro Shots

Het leek er al eerder op dat Couhaib Driouech naar PSV zou komen. Toch kwam de transfer pas deze zomer rond, een stap waar de aanvaller erg blij mee is. Tegenover Eindhovens Dagblad legt hij uit hoe de aanloopperiode richting de transfer eruit zag.

Driouech legt desgevraagd uit hoe de afgelopen maanden eruit zagen. "Ik heb na het afketsen van de transfer in de winter altijd contact gehouden met Earnest en voelde dat PSV in de zomer nóg een keer voor me wilde gaan. Inmiddels waren er ook andere clubs met interesse, maar PSV bleef aandringen. Daarom heb ik de keus gemaakt om hierheen te gaan, maar ook omdat je hier kampioen kunt worden en in de Champions League ver kunt komen. Dit is de omgeving waarin ik mezelf wil ontwikkelen."

Ook Ryan Flamingo, die overkwam van FC Utrecht vertelt over zijn plan bij PSV. "Bosz kan mij beter maken. Ik ga net als Couhaib ook voor mijn ontwikkeling nu. In het buitenland heb je minder kans om bij Oranje in beeld te komen, is mijn inschatting. De komende twee, drie jaar wil ik hier kampioen worden en daarnaast alles winnen wat er te winnen valt. Zoveel mogelijk minuten maken en belangrijk zijn voor de ploeg. Ik ga met Georginio Wijnaldum nog een keer zitten om over de club PSV te praten en alles wat je kunt verwachten. Hij weet er natuurlijk alles van", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
vr
13/02
FC Volendam
20:00
PSV
za
21/02
PSV
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 FC Groningen 18 3 28
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand