Driessen vreest voor PSV'er: "Ik vond die verklaring dodelijk"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © Pro Shots

Joey Veerman is dit seizoen in topvorm. Toch denkt Valentijn Driessen niet dat de middenvelder van PSV snel weer terugkeert bij het Nederlands elftal. 

Veerman wordt sinds het EK in 2024 niet meer opgeroepen door Ronald Koeman. Ondanks zijn grootse vorm is hij ook dit seizoen niet van de partij. "Als Veerman in februari en maart in de Champions League zo speelt als tegen Napoli (6-2) en Liverpool (1-4), dan hoort hij wel een kans te krijgen", stelt Driessen in Kick-off van de Telegraaf

Driessen vreest voor Veerman echter dat de bondscoach er anders over denkt. Zo gaf Koeman eerder dit seizoen aan wedstrijden als PEC Zwolle - PSV geen goede referentie vindt om iemand te selecteren. "Die verklaring van Ronald Koeman vond ik wel dodelijk", aldus de journalist. "Niet specifiek over het gedrag van Veerman. Maar dat zat er wel achter. Als je naar een WK gaat moet iedereen energie leveren. Zelfs als je niet speelt. Met andere woorden: Veerman doet dat niet. Hij kan dat niet van zich afzetten."

Zet in op PSV tegen Newcastle United!

PSV speelt woensdag in de Champions League tegen Newcastle United. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
zo
1/02
PSV
14:30
Feyenoord
zo
8/02
FC Groningen
16:45
PSV
vr
13/02
FC Volendam
20:00
PSV
za
21/02
PSV
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 19 20 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 FC Twente 19 7 29
7 Sparta Rotterdam 19 -10 29
Bekijk de hele stand