Driessen uiterst kritisch op PSV'er: "Alleen bezig met zichzelf"

Valentijn Driessen voor de camera van De Telegraaf
Valentijn Driessen voor de camera van De Telegraaf Foto: © BSR Agency

Valentijn Driessen is erg kritisch op Johan Bakayoko. De analist vindt de vleugelaanvaller al een tijd weinig toevoegen aan PSV. 

Bakayoko is niet bezig zijn beste seizoen bij PSV. Volgens Driessen is de Belg té veel met zichzelf bezig. "Hij draait een slecht seizoen. En je zag hem ook tegen Arsenal weer zó vaak voor eigen succes gaan. Die is alleen maar bezig met zichzelf in de kijker spelen", oordeelt de journalist in de podcast Kick-off van de Telegraaf

De 21-jarige rechtsbuiten maakt echter weinig indruk op Driessen, die niet denkt dat Bakayoko zichzelf hiermee een dienst bewijst. "Dat lukt dan vaak niet. En dat gaat er heel veel mis. Dat die clubs ook denken: wat moeten we daar nou eigenlijk mee? Je kan beter in dienst van het elftal spelen", adviseert hij. "Dan komen jouw kwaliteiten wel aan de oppervlakte."

Zet in op PSV tegen FC Volendam!

PSV speelt vrijdagavond de uitwedstrijd tegen FC Volendam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties