Driessen kritisch: "Geen schim meer van de speler die naar PSV moest"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © NESimages

Valentijn Driessen is kritisch op de vorm van doelman Lars Unnerstall. De oud-goalie van PSV ontbreekt zondagmiddag tegen Ajax en is niet bezig aan zijn beste seizoen in de Eredivisie.

"Ik kan het me niet voorstellen dat PSV het gaat laten liggen tegen Sparta, maar wel dat Ajax het heel moeilijk gaat krijgen met FC Twente. Al zijn die natuurlijk ook weer bezig met de play-offs voor Europees voetbal", zegt Driessen in een video-item van De Telegraaf. Vervolgens stelt presentator Pim Sedee dat Lars Unnerstall wordt gespaard. 

"Dat werd tijd ook, want dat maakt FC Twente alleen maar sterker", vervolgt de chef voetbal van de ochtendkrant. "Die rijgt de blunders aaneen. Dat is geen schim meer van de Lars Unnerstall die zo nodig weer terug moest naar PSV", aldus Driessen.

Lees meer:
0 reacties