Driessen fileert PSV'er: "Maar daar heb ik echt niks van gezien"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © NESimages

Valentijn Driessen heeft stevige kritiek geuit op het optreden van Joey Veerman tijdens de topper tussen Ajax en PSV, die in 2-2 eindigde. De journalist vindt dat de middenvelder geen moment liet zien dat hij zich nog in de kijker wil spelen voor een plek in de WK-selectie.

"Wat mij ook tegenviel bij PSV was Veerman", aldus Driessen namens De Telegraaf. "Hij heeft natuurlijk gezegd dat hij zijn vakantie al heeft geboekt tijdens het WK, dus hij heeft er helemaal geen vertrouwen in dat Koeman eventueel nog bij hem terecht gaat komen, al vallen er vijf of zes spelers af. Dat liet hij zien ook."

Veerman stond ongeveer een uur op het veld in de Johan Cruijff ArenA, maar wist volgens Driessen nauwelijks impact te maken. "Je zou toch verwachten dat hij nog één keer aan Koeman wil laten zien dat hij op het verkeerde paard gokt. Maar daar heb ik echt niks van gezien."

De kritiek van Driessen beperkte zich niet alleen tot Veerman. Hij was over het geheel van de wedstrijd bijzonder negatief. "Het was echt bedroevend, het was echt zwaar bedroevend. Het mag dan een Topper zijn in naam, maar dat hebben we geen moment gezien hier in de Arena."

Zet in op PSV tegen FC Twente!

PSV speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties