Dest en Pepi kennen bijzondere WK-loting met Verenigde Staten

Ricardo Pepi, Sergiño Dest en Kristoffer Lund namens Team USA
Ricardo Pepi, Sergiño Dest en Kristoffer Lund namens Team USA Foto: © Pro Shots

De WK-loting is achter de rug en Sergiño Dest, Ricardo Pepi en voormalig PSV’er Malik Tillman weten wat ze te wachten staat. De Verenigde Staten, als gastland van het WK 2026, zijn ingedeeld in een gevarieerde groep met Australië, Paraguay en een nog te bepalen Europees land.

Uit pot twee komt Australië, een ploeg die altijd lastig te bespelen is op grote toernooien. Uit pot drie voegt Paraguay zich bij de groep. De vierde plek wordt pas later ingevuld: Turkije, Roemenië, Kosovo of Slowakije zal zich via de play-offs kwalificeren. Daarmee wacht er een interessante poulefase voor de VS.

Voor Dest en Pepi, die inmiddels vaste waardes zijn voor Team USA, is het extra bijzonder: zij mogen het toernooi spelen op eigen bodem. Ook Tillman, die vorig seizoen nog bij PSV actief was, maakt kans op een basisplek. De VS mikken op een sterk resultaat in de groepsfase en hopen in eigen huis natuurlijk ver te komen.

Zet in op PSV tegen FC Groningen!

PSV speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Groningen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties