Derksen stellig: "Hij heeft het als PSV-trainer niet goed gedaan"

Johan Derksen adviseert Ruud van Nistelrooij bij een kleinere club aan de slag te gaan. De voormalig topspits lijkt de lat echter hoger te hebben gelegd voor zichzelf.

Van Nistelrooij zit sinds zijn vertrek bij PSV een jaar geleden zonder club. "Ik las een interview met Van Nistelrooij, die wil weer terug in het vak als trainer. Ik vond hem altijd een prima kerel, maar hij heeft het nu als trainer bij PSV niet goed gedaan", merkt Derksen op in Vandaag Inside. In Eindhoven won de oefenmeester twee prijzen, maar het boterde niet met de selectie. "Het liep niet lekker en hij heeft zelf de handdoek gegooid."

"Hij is geïnteresseerd in clubs waar hij gevoetbald heeft: Duitsland, Nederland, Spanje, Engeland. Maar dat zijn allemaal grote clubs", vervolgt Derksen. "Dan denk ik: 'Ruud, je was een grote voetballer, maar als trainer heb je nog geen CV. Ga nou eerst bij een club als Go Ahead, SC Heerenveen of AZ ervaring op doen en daarna naar een grote club."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
NAC Breda
16:30
PSV
zo
30/11
PSV
12:15
FC Volendam
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand