Derksen lacht: "Een Antwerpse kermis in de verdediging van PSV"
Johan Derksen vierde deze week zijn 75e verjaardag. De voormalig hoofdredacteur verscheen jaren terug voor het eerst op tv, waar hij aan een tafel kwam te zitten met Hugo Camps. Over de Belg heeft Derksen een mooie anekdote, waar een wedstrijd van PSV centraal instaat.
"Hugo Camps kwam binnen en had nooit iets gezien", begint Derksen in een uitgebreid interview van Voetbal International. "Dan begon Ruud ter Weijden: “Mannen, vanmiddag Feyenoord-PSV”. Schopte Hugo onder tafel tegen mijn schenen: 'Uitslag, uitslag?!' Ik fluisterde: 3-1. 'Hugo, wat vond je van de wedstrijd?' Dan hoorde ik hem zeggen: 'Het was weer eens een Antwerpse kermis in de verdediging van PSV', hahaha."
"Hij wist er niks van, maar kon het altijd mooier vertellen dan wij. In die tijd mocht je nog roken, deed niemand moeilijk over, behalve Dick van den Polder, de journalist uit Rotterdam. Die had dan zo’n Chinese waaier meegenomen. Alles kon in die tijd. Wist ik veel dat ik op mijn 75ste in de best bekeken talkshow van Nederland zou zitten", aldus Derksen.