#DeadlineDay | PSV haalt Egan-Riley, maar trekt geen aanvaller aan

Conrad Jonathan Egan-Riley
Conrad Jonathan Egan-Riley Foto: © Pro Shots

De winterse transferperiode is voorbij en het is voor PSV gebleven bij het aantrekken van CJ Egan-Riley. De Eindhovenaren leken op weg naar het aantrekken van Couhaib Driouech, maar deze transfer viel op het laatste moment alsnog in het water.

2 februari, 00:01 uur: PSV beleefde toch een ietwat zure laatste dag op van de transferwindow. De Eindhovenaren versterkten zich met CJ Egan-Riley, maar zagen de transfer van Driouech dus klappen. De club trok dus geen vervanger aan voor de vertrokken Yorbe Vertessen, terwijl Noa Lang voor de komende tijd geblesseerd raakte. Daarnaast greep PSV ook naast het Poolse talent Karol Borys.

Daar tegenover stonden op deze laatste dag geen uitgaande transfers van PSV. De Eindhovenaren zagen Yorbe Vertessen natuurlijk vertrekken, maar wisten verder de selectie bij elkaar te houden. Voor Peter Bosz zal deze transferperiode niets veranderen aan de doelstellingen in het Philips Stadion: kampioen worden!

- Einde transferperiode -

22:47 uur: PSV heeft de transfer van Couhaib Driouech dus doen klappen, maar de Eindhovenaren hebben ook naast het Poolse talent Karol Borys gegrepen. "PSV heeft ook niet doorgepakt op de Pool Karol Borys. Hij gaat voor 1,5 miljoen euro naar Westerlo (België)", zo meldt PSV-watcher Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad.

22:34 uur: De transfer van Couhaib Driouech is dus afgeketst en de speler moet terug naar Excelsior. De zaakwaarnemer van Driouech, Annas El Ghouche, plaatste eerder al een bijzondere foto op Instagram en dat kunstje flikte hij na het pijnlijke afketsen van de transfer gewoon nog een keer. In de stijl van de Looney Tunes kondigde de makelaar de geklapte transfer aan.

Een laatste, veelzeggende reactie van de zaakwaarnemer van Couhaib Driouech
Een laatste, veelzeggende reactie van de zaakwaarnemer van Couhaib Driouech Foto: © Screenshot Instagram Annas El Ghouche

22:00 uur: PSV gaat zich toch niet versterken met Couhaib Driouech. Aanvullende eisen van Excelsior hebben PSV de stekker eruit doen trekken. De speler was al in Eindhoven, maar de transfer is van de baan, zo maakt PSV bekend.

21:00 uur: PSV heeft de eerste aanwinst op de slotdag van de winterse transferperiode binnen. Engelsman Conrad Jaden (CJ) Egan-Riley voegt zich op huurbasis bij Jong PSV. De Eindhovenaren hebben ook een optie tot koop bedongen op de rechtsback annex centrale verdediger.

20:39 uur: Couhaib Driouech is nu dus zeker op weg naar PSV. Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad weet te melden dat er nog wel een aantal plooien gladgestreken moeten worden, maar de deal lijkt nu een kwestie van tijd.

19:17 uur: Feyenoord zou zich hebben teruggetrokken in de strijd om Couhaib Driouech. 1908.nl weet te melden dat de Rotterdammers het bedrag dat Excelsior voor haar sterspeler vraagt toch te gortig vinden en dat Feyenoord de selectie houdt zoals deze nu is.

16:39 uur: Annas El Ghouche is de zaakwaarnemer van de door PSV en Feyenoord begeerde Couhaib Driouech. De agent plaatste een foto op Instagram met daarop een wedstrijdticket voor het duel tussen Feyenoord en PSV. Wat zou El Ghouche hiermee bedoelen?

Het bericht van de zaakwaarnemer van Couhaib Driouech
Het bericht van de zaakwaarnemer van Couhaib Driouech Foto: © Instagram Annas El Ghouche

16:29 uur: Journalist Mikos Gouka lijkt de rol van Feyenoord in de transfer van Driouech toch weer iets groter te maken. De Kralingers zoeken een vervanger voor de aanvaller en Gouka oppert dat Feyenoorder Leo Sauer in de deal kan worden betrokken.

16:05 uur: Jeremiah St. Juste rekent niet meer op een overstap naar PSV. De Nederlandse centrale verdediger van Sporting Lissabon mag niet worden verhuurd door zijn club. De Portugezen willen hem alleen laten gaan voor 10 miljoen + meer, zo meldt Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad.

15:59 uur: PSV is in de markt om CJ Egan-Riley te huren. De Engelsman is een centrale verdediger die moet overkomen van het Engelse Burnley FC. Egan-Riley zou in eerste instantie een versterking voor Jong PSV moeten zijn en was de voorbije zomer ook al in beeld bij PSV, zo meldt Rik Elfrink.

15:59 uur: PSV gaat een 17-jarig talent aan de club binden, zo meldt het Eindhovens Dagblad. Aston José Da Silva Dos Paciencia is een talentvolle verdediger van Racing FC Union Luxemburg en hij maakt de overstap naar Eindhoven.Op De Herdgang loopt daarnaast al een bekende van Da Silva rond, want de verdediger is een volle neef van eerste elftal-speler Jordan Teze. Da Silva is een centrale verdediger en gaat de jeugdopleiding van PSV versterken.

14:15 uur: PSV en Excelsior hebben elkaar gevonden in een prijs voor Couhaib Driouech, maar officieel is de transfer nog altijd niet. De Rotterdammers willen eerst een versterking halen, voordat men de aanvaller naar het Philips Stadion laat vertrekken.

12:06: Het lijkt een lastig verhaal voor PSV om Jeremiah St. Juste terug te halen naar Nederland. PSV-watcher Marco Timmer van Voetbal International geeft namelijk op X aan dat Sporting de huurconstructie niet ziet zitten en St. Juste alleen wil laten gaan als ze 'flink kunnen cashen'.

PSV wint voor 50 (!) keer je inzet!

PSV speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint PSV in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van PSV! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
PSV
18:45
NAC Breda
za
1/02
NEC Nijmegen
21:00
PSV
za
8/02
PSV
18:45
Willem II
za
15/02
PSV
16:30
FC Utrecht
za
1/03
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand