De Visser bekritiseert PSV-aankoop: "Daar al geen uitblinker"

Piet de Visser
Piet de Visser Foto: © Pro Shots

Piet de Visser is niet onder de indruk van miljoenenaankoop Adamo Nagalo. De verdediger werd afgelopen zomer voor zeven miljoen euro binnengehaald, maar maakt nog niet echt indruk. 

Nagalo heeft, mede door blessureleed, pas 265 minuten gespeeld voor de Eindhovenaren, verdeeld over tien wedstrijden. De Visser ziet dat de aanwinsten van PSV sowieso hun draai nog niet weten te vinden bij de Eindhovenaren en kijkt daarbij ook naar het beleid van technisch directeur Earnest Stewart. "De eerste zomer was sterk van hem, maar de afgelopen windows was het veel minder", stelt hij tegenover De Telegraaf

"Van de aankopen van Karsdorp, Malacia, Perez en Nagalo ben ik niet zo gecharmeerd", gaat hij verder. "Nagalo ken ik goed uit Afrika", gaat De Visser verder. "Die doet aardig mee bij Burkina Faso, maar is daar echt geen uitblinker."

Lees meer:
0 reacties