De Mos enthousiast over PSV'er: "Hebben Ajax, AZ en FC Twente niet"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © BSR Agency

PSV gaat dit seizoen de titel prolongeren, zo verwacht Aad de Mos. De analist is dolenthousiast over de Eindhovenaren en de selectie die er dit seizoen staat.

"PSV heeft gewoon duidelijk de beste selectie, met de meeste ervaring, die weet wat er nodig is om kampioen te worden", zegt De Mos in gesprek met Voetbal International. "In Parijs hebben ze ook laten zien dat ze het gemis van bepaalde spelers kunnen opvangen, dat geeft ook weer vertrouwen", doelt hij op de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain.

De Mos gaat verder: "PSV is natuurlijk dé grote titelfavoriet en vul ik ook in als nummer één voor dit seizoen. Iedereen gemotiveerd houden voor de kleinere wedstrijden is de grootste uitdaging, maar dat zit wel goed binnen deze selectie. Ik geloof dat het zeker een historisch seizoen kan worden voor PSV."

De Hagenaar krijgt vervolgens de vraag of dit PSV beter is dan het PSV van vorig seizoen. "Het is wat anders, laat ik het zo zeggen. Met spelers ook die onverwachts in het elftal zijn verschenen. Malik Tillman gaat nu helemaal los, dat is echt de kers op de taart. Een uitzonderlijk talent, zoals Feyenoord dat heeft met Milambo, en zoals Ajax, AZ en FC Twente dat niet hebben. Dat maakt een enorm verschil."

Lees meer:
0 reacties