De Mos enthousiast over PSV: "Zeker met de ambitie die ze hebben"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © BSR Agency

Peter Bosz lijkt zijn contract bij PSV wel te gaan verlengen. Aad de Mos ziet dat de Eindhovenaren het momenteel erg goed voor elkaar hebben. 

De contractsituatie van Bosz is al lange tijd onderwerp van gesprek en momenteel is het nog steeds niet duidelijk of de oefenmeester zijn aflopende contract gaat verlengen. Inmiddels lijkt het de goede kant op te gaan. "Wat ik op kon maken uit de woorden van Brands is dat ze elkaar wel zullen vinden", vertelt De Mos in een video-item van het Eindhovens Dagblad

Bosz wordt gelinkt aan het bondscoachschap van Oranje, maar volgens De Mos is er genoeg reden om bij PSV te blijven. "Zeker met de ambities en de kwaliteit die ze hebben. Spelers willen graag hier blijven en spelen Champions League-voetbal. Het is leuk om naar te kijken de resultaten zijn zeer goed onder Bosz", aldus de analist. "Alleen, hoelang is de houdbaarheidsdatum van een trainer?"

Lees meer:
0 reacties