'De laatste wedstrijden waren gewoon niet goed van mijn kant''

Luciano Narsingh wordt dan wel kampioen met PSV, zijn eigen seizoen is niet goed. De rechtsbuiten maakt veel fouten en dat vindt hij zelf ook. "Dat ik kritiek kreeg, begreep ik wel", zo vertelt hij in gesprek met dagblad Metro

"De laatste wedstrijden waren gewoon niet goed van mijn kant”, zo Narsingh, die in 2012 overkwam van sc Heerenveen. "Het was sowieso een seizoen met ups-and-downs. Dat ik kritiek kreeg, begreep ik wel. Ik speelde een tijd niet goed en had het wel begrepen als ik er een keer naast was komen te staan. Ik ben blij dat Phillip Cocu mij vertrouwen heeft gegeven. Hij straalt rust uit, laat zich niet gek maken. Dat slaat over op de groep. De laatste twee wedstrijden gaat het weer de goede kant op, mijn rendement is in ieder geval omhoog gegaan."

Waar hij bij PSV geen indruk kon maken, lukte hem dat bij het Nederlands elftal wel. "Voor mij heeft de interlandbreak goed uitgepakt. Blijkbaar moest ik er even uit zijn. Sinds ik terug ben van Oranje heb ik de opgaande lijn weer te pakken. De wedstrijd tegen Spanje ging lekker, Cocu zei dat hij me ook zo bij PSV wil zien. Het is wel grappig dat je het klaarblijkelijk wel tegen Spanje kunt laten zien, maar dat het tegen pakweg FC Groningen een stuk moeilijker gaat. Het komt er op neer dat je vrij moet zijn in je hoofd en niet te veel na moet denken."

 

Lees meer: