De Boer is fan van PSV'er: "Voor hem kom je naar het stadion"

Ronald de Boer
Ronald de Boer Foto: © Orange Pictures

Ronald Koeman heeft flink wat werk voor de boeg bij het Nederlands Elftal. De terugkeer van Noa Lang biedt hem echter nieuwe opties in de aanval.

Ronald de Boer is altijd al fan geweest van Noa Lang, maar heeft twijfels over zijn houding. "Ik was altijd al gecharmeerd van hem maar niet van zijn houdingen", zegt De Boer in een interview met Sportnieuws.nl. Ondanks de twijfels kijkt De Boer uit naar Lang's ontwikkeling en hoopt hij op een stap naar meer volwassenheid.

De Boer is blij om hem weer te zien en waardeert de invloed die hij heeft bij PSV. "Voor hem kom je naar het stadion en hij laat het zien bij PSV. Hopelijk gaat hij een stap maken naar volwassenheid. Hij is soms nog wat wispelturig. Hij moet niet meer weg te denken zijn, maar hij heeft goede concurrentie op die positie met Gakpo. Die speel je er niet zomaar uit."

De Boer is minder positief over sommige trekjes van Lang. "Zijn houding ben ik niet altijd van gediend", aldus De Boer. "Maar goed, zolang randzaken zijn spel niet beïnvloeden en hij een goed teammaatje is, wie ben ik dan om te zeggen dat hij het niet moet doen?" 

Zet in op PSV tegen Heracles Almelo!

PSV speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
13/12
PSV
20:00
Heracles Almelo
zo
21/12
FC Utrecht
12:15
PSV
za
10/01
PSV
20:00
Excelsior
za
17/01
Fortuna Sittard
20:00
PSV
za
24/01
PSV
20:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand