Davy van den Berg ambitieus: "Bij PSV is het me niet gelukt"

Davy van den Berg namens PEC Zwolle
Davy van den Berg namens PEC Zwolle Foto: © Pro Shots

Davy van den Berg slaagde niet bij PSV, maar doet het tegenwoordig goed in het shirt van PEC Zwolle. De middenvelder hoopt nog altijd een aantal stappen te kunnen maken in zijn carrière.

"Ik ben ambitieus en ik denk ook dat ik na dit seizoen toe ben aan een stapje hogerop", vertelt Van den Berg in Voetbal International. "Het is me bij PSV en Utrecht niet gelukt, nu timmer ik aardig aan de weg. Ik denk dat ik klaar ben voor de subtop van Nederland."

Het liefst blijft de oud-PSV'er actief in Nederland. "Het buitenland sluit ik niet uit, maar de Eredivisie heeft mijn voorkeur", gaat de middenvelder verder. "Tegelijkertijd loop ik niet te hard van stapel en wil er eerst nog een mooi seizoen van maken bij PEC. Als die stap in de zomer niet komt, is het ook goed. Ik zit hier prima op mijn plek", aldus Van den Berg.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
PSV
21:00
Sparta Rotterdam
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
za
23/08
PSV
18:45
FC Groningen
za
30/08
PSV
20:00
Telstar
za
13/09
NEC Nijmegen
18:45
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand