Danny Koevermans verdedigt PSV-speler: "Wat een onzin is dat!"

Danny Koevermans
Danny Koevermans Foto: © Pro Shots

PSV ging dinsdagavond met schandalige cijfers onderuit tegen Arsenal. De Eindhovenaren verloren met 1-7 en Marciano Vink ziet dat zijn oude club een levensgroot probleem heeft in de achterhoede.

"Als je heel eerlijk kijkt, dan heeft PSV eigenlijk vier verdedigers die eigenlijk middenvelders zijn", begint Vink in Voetbalpraat van ESPN. "Ze hebben Tyrell Malacia erbij gekregen, maar die heeft anderhalf jaar amper gespeeld en doet nu wedstrijdritme op. Dat vind ik best een risico. Olivier Boscagli is eigenlijk een middenvelder en doet het op het middenveld ook altijd fantastisch."

"Ryan Flamingo deed het goed op het middenveld bij FC Utrecht en je hebt Richard Ledezma, die eigenlijk een 'nummer-tien' is", somt de oud-PSV'er verder op, waarna Danny Koevermans reageert. "We doen Boscagli nu wel tekort, want die heeft vorig seizoen gewoon centraal gestaan. Dat is gewoon een verdediger. Tuurlijk wil hij het middenveld inkomen, maar dat is toch gewoon een verdediger?"

"Ik vind persoonlijk dat Boscagli zijn beste wedstrijden als middenvelder heeft gespeeld bij PSV", antwoordt Vink. "Daar strooide hij werkelijk met passes en schoot hij een paar keer op doel. Hij scoorde ook een paar keer. Ik vind persoonlijk dat hij in alles uitstraalt dat hij een middenvelder is."

"Aan de bal is hij de belangrijkste schakel in de verdediging van PSV. Een pure verdediger is hij nooit geweest en dat heeft Ryan Flamingo meer", haakt ook Bram van Polen in. Daar is Koevermans het mee eens. "Zeker heeft hij dat meer. Maar van Flamingo werd de laatste weken ook gezegd dat hij niet kan verdedigen. Wat een onzin. Die gozer heeft wedstrijden in de Champions League gespeeld, poeh..."

Lees meer:
0 reacties